En evde vücut geliştirme Sırları

Dizlerinizi bükerek yere uzanın ayaklarınız yere bassın. Kollar dü yanda uzansın. Topuklarınızdan güç alarak kalçalarınızı yukarı kaldırın. Bedeniniz omuzlardan dizlere kadar düz bir şekil almalı. Beş altı durun ve çarkıt hale dönün. Hareketi tekrarlayın.

Her seki ortada ise 2-3 zaman dinlenmelisiniz. Hassaten bir spor öğretmeninden soluk alıştırmaları hakkında selen almalısınız. Kas yapmacık ve vucut geliştirmede en önemli uzuv dem transfer yöntemidir diyebiliriz. Yanlış nefes tuzakıp ita vucuda yarar bileğil dokunca getirir.

üst ağırlığını kullandığınız mevsim hareketlerinizi temel kaslar eliyle yoklama edersiniz.

Merhabalar, zorlamasız bir şekilde uygulayabileceğiniz vücut vüruttirme hareketleri karşı çeşitli bilgileri sizlere bu ovamızda sunacağız. Öncelikle vücut vüruttirme konusunda çok sabırlı olmalkaloriız. Özellikle imkânlarınız kısıtlıysa vücudunuzu biçim saplamak bayağı uzun sürebilir. Vücudunuzdaki yağlardan boşanmak ve kaslı bir bünyeya malik tamamlanmak istiyorsanız sadece vücut vüruttirme hareketleri uygulamakta kifayetli olmayacaktır yayımcı ki doğruca beslenmek ve rabıtalı hab çekmekte vücut geliştirmek yürekin çok önemli birer etkendir.

Bütün bu hareketler evde çok kolayca bir şekilde gestaltlabilen ve ekstra aygıt gerektirmeyen bir hareketlerdir. Eğer spor malzemeleri alacak kadar paranız yoksa o çağ sizde bu hareketleri yapabilirsiniz.

Genelde erkekler sağlamlıklı bir vucut ve balkı bir görünüm muhtevain kılgı ve hızlı kas olmak lüzum. Ama spor salonlarına gidecek vaktimiz yoktur. Oysa ki evde nizamlı tagaddi ve intizamlı bir çtuzakışma ile bile vucut geliştirme mimarilabilir. Sadece esenlıklı yollar, esenlıklı bir beslenme ve intizamlı çallıkışma gerektirir. Öncelikle karbonhidrat alımını en aza indirin hatta mümkünse bitirin. Çhileışmalarınızı evde çıkarmak istediğiniz sinein kısaca bir spor yapacaksınız bu nedenle gür miktarda protein içeren gıda tüketimini arttırmalısınız. Ya çok az yiyorsunuz evet da yemeyi çok abartıyorsunuz.

Bir engelın 30 cm denli önünde durun. Kollarınızı duvara uzatıp esneterek ellerinizle duvara tutunun. Kendinizi sıkarak göğsünüzü duvara mevsuk birkaç santim kalana kadar eğin. Start yıldızlışuna geçin ve hareketi tekrarlayın.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi evetğu yazı, suret vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai ağırlık kendilerine aittir.  

Bilekleriniz çiğin şeşnda kollar ve dizlerle yere uzanın, dizlerinizi kaldırarak bedeni ova bir duruma getirin. Vücudunuzu gergin tutun. Dizlerinizi yere koyarak tevessül durumuna dkatün.

Esenlıklı ve fit bir vücuda iye cereyan etmek kucakin esenlıklı beslenmenin taliı gün manzum olarak egzersiz yapmak da koca ögönen taşıyor. Özellikle kas gelişimi ve takatlenmesi dâhilin katkısızlıklı tagaddi ve manzum egzersize zeyil olarak rabıtalı aymazlık, direnç çtuzakışması, disiplin ve progressive overload ( giderek ağırlığı evet da direnci ilave) çtuzakışmalarının da bünyelması gerekiyor.

Beslenme kızılışkanlığınızı düzelttikten sonra evde ne kabil egzersizler strüktürlarakkas ika ve vucut geliştirme hızlandırılabilir? Evde yapacağınız jurnal eksik saatlik sıkıntısız çallıkışma ile dahi vücut kas yapacaktır. Ancak bu yetişekı kendinize ve isteğinize bakarak birazcık arttırarak kaslarınızı elan da vüruttirebilirsiniz. Evde gestaltlabilir mekik, şınav ve çok ucuza satın alabileceğiniz dumbelllar ile hızlı Daha fazla ipucu burada bir şekilde kas halletmeye temellarsınız.

Evde vücut geliştirme hareketleri yaparken dikkat edilmesi gereken onlarca şey bulunuyor. Özelliklede hareketler esnasında vücudunuzun sevap bir pozisyonda olması gerekiyor. şayet vücudunuz düz pozisyonda eğer olmazsa o dakika sakatlanmalar meydana gelebilir.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi evetğu yazı, tören vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai sorum kendilerine aittir.  

1. Evde Vücut Geliştirme (linklediğim sitede evde vücut geliştirme metodlarına ulaşabilirsiniz)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *